Łyżeczkowanie po obumarciu płodu
Witam.Byłam w ciąży,lecz w 10 tc w marcu tego roku ciąża przestała się rozwijać prawidłowo,przez 2 tyg nosiłam martwy płód,musiałam mieć poronienie wywołane a następnie zabieg łyżeczkowania.Po zabiegu dostałam infekcje i bardzo krwawiłam przez miesiąc czasu i dostałam krwotoku i musiałam mieć ponowny zabieg łyżeczkowania. Od 2 zabiegu łyżeczkowania minęły ponad 2 tygodnie jednak bardzo mnie martwi żółty śluz o brzydkim ostrym zapachu.Czy coś może być nie tak?

KOBIETA, 19 LAT ponad rok temu
Poronienie
Dr n. med. Wojciech Kawiorski
Szanowna Pani - niepokojący jest opis śluzu - bardzo możliwa jest infekcja. Proponuję wykonać badanie bakteriologiczne.
Pozdrawiam serdecznie, dr n.med. Wojciech Kawiorski, specjalista chirurg