Zapytaj lekarza

1 , 0 1 0 , 2 4 9

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Majaczenie alkoholowe, niepokój i ucisk w okolicy uszu

Witam serdecznie. Przez kilka ostatnich dni sporo popilem, bylem na weselu, pilem bardzo duzo. Aktualnie doswiadczam majaczenia alkoholowego, w nocy mialem halucynacje, bylem przerazony, gdy zasnalem budzily mnie koszmary. Dzisiaj jest juz lepiej, bylem nawet w sklepie jednak wciaz odczuwam lekki ucisk w w okolicy uszu oraz niepokoj. Wyczytalem w internecie, iz jest to stan zagrazajacy zyciu i wymaga leczenia szpitalnego. Czy naprawde pojsc do szpitala czy moge poczekac az poczuje sie lepiej?
MĘŻCZYZNA, 24 LAT ponad rok temu

Badania krwi - AIAT

AIAT to inaczej aminotransferaza alaninowa. Jest to enzym wątrobowy, który bierze udział w przemianach białek. Czego dotyczy badanie? Jakie są prawidłowe wyniki ? Dowiedz się, oglądając film.

Lek. Tomasz Budlewski Stażysta/Rezydent, Łódź
79 poziom zaufania

Proszę koniecznie udać się do lekarza, po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć. Lekarz po badaniu określi czy na pewno jest to majaczenie alkoholowe.

umów wizytę 0

Może być to majaczenie alkoholowe, ale równiez dobrze alkohol który spożywał Pan w ostatnim czasie mógł "włączyć" halucynacje, które mają inne niż alkohol źródło. Sprawę tą należy wyjaśnić u lekarza POZ, który ewentualnie skieruje Pana na dalsze specjalistyczne diagnozowanie i leczenie. Pozdrawiam.

umów wizytę 0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety