Małe czerwone plamki na wzgórku łonowym

Zauważyłam u siebie małe czerwone plamki na wzgórku łonowym oraz tak jakby łupież nie depiluje miejsc intymnych więc jest widoczny jakby mały biały proszek czasami odczuwam swędzenie.Używam jednego ręcznika do głowy i ciała i boje się czy łupież nie mógł przenieść się z głowy do miejsc intymnych? Jak mogę zaradzić swędzeniu oraz łupieżowi jeśli to w ogóle jest łupież bo wydaje mi się że może to być również sucha skóra bardzo proszę o pomoc.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać sie do lekarza dermatologa, po badaniu bedzie mozna okreslic odpowiednie dalsze postepowanie.