Malformacje naczyniowe mózgu

Witam tylko proszę o podstawową odpowiedź a nie kierowanie do lekarza!! Choruję na MAL-FORMACJĘ NACZYNIOWĄ MÓZGU i biorę dziennie 1500 mg. Depakina Chromo ,1500 Vetira, 350 mg Vimpat i 10 mg Clonazepan czy takie dawki leków dziennie mogą powodować u pacjenta że jestem bardziej nerwowy i wybuchowy bo to też może mieć wpływ na te nerwy moje ataki utraty świadomości leczę się też psychologa bo przez chorobę nie mogę zapoznać kobiety a mam już prawie 40 lat?

Lek. Tomasz Budlewski

a jak często występują utraty przytomności? kiedy było ostatnie eeg? proponuję zgłosić się do lekarza neurologa, wizyta pozwoli okreslic stopien zaawansowania zmian i pozwoli na ewentualną modyfikacje leków.

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza