Mały czarny strupek na pieprzyku

Witam Jakiś czas temu -2 tygodnie temu na moim pieprzyku pojawił się mały czarny strupek który odpadł sam. Nie odczułam żadnego bólu. Od tamtego czasu nie zauważyłam żadnych niepokojących zmian na pieprzyku - nie zmienił się kształt ani barwa nie krwawi nie swędzi ani piecze. Naczytałam sie wiele w internecie. Czy powinnam sie niepokoic ?? Mieszkam w Anglii i na wizyte u specjalosty czeka sie bardzo dlugo

Renata GrzechociĹska

Według mnie nie ma powodów do niepokoju, jeśli wygląd pieprzyka Panią nie niepokoi. Proponuję zapisać się do lekarza w celu weryfikacji, nawet jeśli miałaby Pani trochę poczekać na wizytę.