Mały pęcherzyk a nieprawidłowa ciąża

Witam. Okres miałam ostatnio 13.08. Test wyszedł pozytywnie... Byłam u lekarza ginekologa 30.09. Był to koniec 6 tygodnia według okresu. Na badaniu usg widać było tylko maleńki pęcherzyk i lekarz stwierdził że albo zaszłam w ciąże później albo ciąża jest nieprawidłowa. Po tygodniu 7.10 gdyż zaczęłam krwawić poszłam do drugiego lekarza i on powiedział że jednak ciąża się nie rozwija... i dał mi skierowanie do szpitala... Nie wiem co mam o tym wszystkim myśleć... Proszę o jakąś radę.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Na wczesnym etapie ciąży doszło do zatrzymania rozwoju. W szpitalu zostanie wdrożone postępowanie mające na celu ewakuację płodu.