Mam żylaki macicy. Czy to groźne? Co mam robić?

Lekarz powiedział mi, że mam żylaki macicy i zrosty, no i do tego tyłozgięcie macicy. Co to dokładnie jest, jak to wyleczyć? Prawie cały czas boli mnie brzuch.

ponad rok temu

Szanowna Pani!

Zamieszczone informacje są zbyt skąpe, by móc się rzeczowo do nich odnieść. Jeśli ich źródłem jest wynik badania USG, należy z owym wynikiem udać się do ginekologa, który zbierze dokładny wywiad, niezbędny do wydania rzetelnej opinii.

Pozdrawiam serdecznie