Mdłości, osłabienie, senność i ból głowy a cztery pozytywne testy ciążowe

Witam . Od dwóch tygodni jak nie lepiej mam mdłości , jestem osłabiona senna, często boli mnie głowa , Jem o wiele więcej niż zwykle . Byłam dziś u ginekologa na usg nic nie wyszło , skierowal mnie na morfologię krwi badania też dobre. Dwa dni przed wizytą robiłam cztery testy ciążowe które wyszły pozytywnie ( kreska była blada) . Jakie mogą być przyczyny moich dolegliwości?

Lek. Tomasz Budlewski

Bez poznania dodatkowych informacji nie można się odnieść. Kiedy był ostatni stosunek, miesiączka. Czy lekarz potwierdził ciąże? Proponuję wykonać badanie beta hcg z krwi. Jeżeli ciąża została wykluczona to proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego.