Miąższ płucny bez zagęszczeń, kąt przeponowo-żebrowy lewy wolny, prawy niewidoczny w całości

Zwracam się z uprzejma prośba o pomoc w interpretacji wyników badania RTG. Miąższ płucny bez zagęszczeń. Kat przeponowo żebrowy lewy wolny, prawy niewidoczny w całości. Serce i duże naczynia w normie.

Lek. Tomasz Budlewski

Aby móc się wypowiedzieć konieczne st obejrzenie zdjęcia RTG, proszę koniecznie udać się do lekarza zlecającego powyższe badanie.