Miesiączka co 3 miesiące

Czy jest normalne to, że mam mieśiączke co 3 lub 4 miesiące? Tsh mam w normie, jedynie t4 podwyższone. Na twarzy robią mi się syfki jakich nigdy nie miałam, bolą i wyglądają jak wrzody. Ginekolog twierdzi że to normalne. dodam że od 10 lat miałam do tej pory regularne miesiaczki. Nie zrobił mi żadnych badań tylko przepisał tab. antykoncepcyjne na wyregulowanie miesiączki. Czy zmienić lekarza lub jakie badania zrobić?

Lek. Tomasz Budlewski

sadze ze konieczna jest diagnostyka. proszę koniecznie udac sie do lekarza ginekologa.