Miesiączka i dni płodne po urodzeniu dziecka

Witam Mam pytanie urodzilam w pazdzierniku i pokarm mialam zatrzymany tabl.pierwsza miesiaczke dost.2.12 kolejnej juz nie dostalam czy to normalne?i kiedy teraz moge miec dni plodne?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisany przez Panią brak miesiączki to najpewniej konsekwencja zmian hormonalnych. Ponieważ pierwsze miesiączki mogą być nieregularne, powinna Pani cierpliwie poczekać na krwawienie. Gdyby nie wystąpiło w ciągu kilku-kilkunastu dni proszę skonsultować się ze specjalistą ginekologiem. A propos dni płodnych , to niestety nie ma takiej możliwości, by wyliczyć je na podstawie podanych danych.