Wyznaczenie dni płodnych od sierpnia do października

Witam prosze o pomoc. Miesiaczke mam co 27-28 dni. W sierpniu dostalam 25 gdzie potem wyladala mi na 20 wrzesnia jednakze tej miesiaczki nie dostalam. Natomiast po 3 tyg od spodziewanej miesiczki czyli 5 pazdiernika dostalam 4 dniowa gdzie dwa dni byly obfite a dwa to plamienia. Prosze o pomoc w wyliczeniu dni plodnych miedzy miesiaczka z sierpnia a ta z pazdziernika. Czy taki odstep miedzy miesiaczkami jest normalny? Dodam ze od lipca przezywalam duzo stesu.

Milena Lubowicz

Nieregularne miesiączki mogą się czasem zdarzać, szczególnie w sytuacjach, gdy przeżywamy dużo stresu czy np. stosujemy dietę. Nie jestem w stanie Pani teraz wyliczyć dni płodnych, gdyż ciężko przewidzieć kiedy dostanie Pani miesiączkę. Dodam, że metoda liczenia dni płodnych jest dosyć zawodna, ze względu na różne ograniczenia wynikające chociażby z naszego stylu życia.
Pozdrawiam