Miesiączka krwotoczna u 46-letniej kobiety

Witam mam problem mam 46 lat i od roku borykam sie z miesiaczka krwotoczna w tamtym roku mialam robiona ambrazje 3 miesiace spokoju i znowu to samo obecnie jestem na antybiotyku i na tabletkach extazyl nic nie pomaga za 2 tygodnie ponowna wizyta u ginekologa ale co mam robic teraz pomozcie

Renata GrzechociĹska

Witam.
Konieczna jest wizyta u ginekologa, aby wykonać USG i ocenić szerokość endometrium oraz wykluczyć inne nieprawidłowości, być może konieczne będzie ponowne wykonanie abrazji.
Pozdrawiam

Magdalena StusiĹska

Jeżeli krwawienie jest bardzo nasilone- proszę jak najprędzej skonsultować się z lekarzem ginekologiem.