Mocna zgaga w 29. tygodniu ciąży

Witam, jestem w 29 tyg. ciąży i mam bardzo mocną zgagę połączoną czasem z wymiotami przez bardzo mocno pieczenie nie pomaga praktycznie nic rennie miód soki wyciskane gumy nic a nic.. co robić?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane objawy są wynikiem choroby refluksowej, która może być konsekwencją ciąży. Sugeruję konsultację ze specjalistą ginekologiem, który zaleci właściwe leki.