Mocne krwawienie kilka dni po porodzie fizjologicznym a hemoroidy

Witam, na połowę grudnia mam umowiona wizyte proktologiczna, bardzo sie denerwuje, kilkukrotnie miałam mocne krwawienie kilka dni po porodzie fizjologicznym, wiem, ze mam hemoroidy, ale krwi bylo bardzo duzo, do tej pory ustało( mineło jakies 3 mies bez krwawien) czy to mozliwe, że takie krwawienie było z hemoroidów? Poz załatwieniu sie woda była czerwona od krwi, takie wyproznienia zdarzyły sie pare razy i minęly...czy to mozliwe, ze to hemoroidy, czy tez może oznaczać cos powazniejszego? Pozdr

Witam,
powinna Pani udać się do lekarza POZ lub chirurga celem odpowiedniego badania przedmiotowego (per rectum). Należy ocenić czy to hemoroidy powodowały krwawienie.
Nie napisała Pani skąd pochodziło to krwawienie - drogi rodne czy odbyt.
Dlatego trudno mi się odnieść do oceny.

Pozdrawiam