Moczany bezpostaciowe, kwas moczanowy

Odebrałam wynik. HCT 44, 30% NEUT 34% LYMPH 54.30% KWAS MOCZANOWY 1, 82mg/dL Osad moczany bezpostaciowe

Witam,

Nie jest mozliwe zinterpertowanie tak wyrywkowo podanych wynikow badan krwi i moczu (domyslam sie ze pozostalych Pani nie wpisywala bo nie bylo w nich odchylen od normy, ale wazne sa ich wartosci). Poza tym podajac wyniki zawsze nalezy podawca zakres refernycjny (normy) podawany na wyniku przez laboratorium.

Pozdrawiam

Krzysztof Gryga