Mokry i suchy kaszel a osłabienie

Witam, od 3tyg jestem chora, byłam u trzech internistów i dwóch laryngologow ale nie czuje się lepiej. W 1.tyg angina i Zinnat na 7 dni, w 2. i 3.tyg zapalenie krtani i tchawicy i bardzo męczacy suchy i mokry kaszel w nocy. Ostatni lekarz stwierdził podejrzenie krztusca i niedoleczone gardlo, zalecil Klacid, Controloc, Erdomed i Cortare i Nasometin. Po 2 dawkach leków dostałam biegunki, jestem też osłabiona cała choroba. Czy powinnam odstawić Klacid i/lub inne leki?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie ponownie udać się do lekarza. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.