Możliwość ciąży przy nieregularności cyklów

Piszę, aby się dowiedzieć czy moja dziewczyna może być w ciąży. Nie robiliśmy tego naprawdę tylko były odpowiadające ruchy . Mój członek pare razy znalazł się w niej, ale może 1/5 jego wielkości .Doszło do wytrysku nie w niej tylko na jej brzuch i mozliwe że też na wierzch jej narządu. Ona ma nie regularne cykle , ale powinna mieć już okres. Czy możliwe że zaszla w ciąze?

Lek. Magdalena Pikul

Witam!
Możliwości ciąży w wyżej opisanym przypadku nie można wykluczyć (istnieje prawdopodobieństwo że preejakulat mógł dostać się do dróg rodnych Pana partnerki). Poza tym mała głębokość penetracji nie zagwarantuje w 100% ze nie dojdzie do zapłodnienia. Test najlepiej wykonać po 2 tygodniach od stosunku ( w przypadku gdy nie krwawienie miesiączkowe się nie pojawi). Pozdrawiam