Możliwość wykonania badań krwi tydzień po zabiegu chirurgicznym

Szanowni Państwo. Mam pytanie odnośnie możliwości wykonania badań krwi. Dostałam skierowanie na następujące badania: Witamina D3- metabolit 25 OH, Cynk, TSH / hTSH, Testosteron, Morfologia płytki rozmaz automatyczny, Ferrytyna, DHEA-S, Androstendion. Czy mogę wykonać badania tydzień po zabiegu chirurgicznego usuwania znamienia (nadal mam założone szwy) czy może to mieć wpływ na wyniki badań i należy odczekać do czasu zdjęcia szwów?

Proponuję odczekać ok.2 tyg. , gdyż po zabiegu może być w naturalny sposób podniesiony poziom leukocytów - co zmieni obraz faktyczny! zż