Możliwość zajścia w ciażę u narzeczonej

Ostatnio moja dziewczyna podczas okres powiedziała ze nie ma takiej typowo okresowej krwi, bardziej normalna. Okres trwał normalnie 7dni. Teraz kochaliśmy się w dni niepłodne po okresie i przed, lecz okres się spóźnia ponad 7dni. Zabezpieczaliśmy się. Jedynie mogły zostać plemniki na pościeli i potem otrzeć się o wargi sromowe. Narzeczona nie daje namówić się na test, ani wizytę u ginekologa. Czy powinniśmy mieć jakieś obawy? P.S. z góry dziękuje za odpowiedź :)

MichaĹ Kurek

Szanowny Panie!
Do zajścia w ciążę konieczne jest wprowadzenie plemników do pochwy, samo otarcie warg sromowych o pościel nie powinno wzbudzać Pana niepokoju. Tym niemniej, aby uzyskać pewność, polecam wykonanie testu ciążowego z moczu lub badanie beta HCG z krwii.
z poważaniem
Michał Kurek