Możliwość zażycia tabletek z poprzedniego blistra w celu przesunięcia okresu

Witam, zażywam tabletki antykoncepcyjne jeanine kiedyś nie robiłam przerwy między blistrami i z kolejnego opakowania wzięłam 8 tabletek i zrobiłam przerwę 7 dniową i rozpoczęłam kolejne opakowanie. teraz też chciałabym przesunąć okres czy mogę zażyć tabletki z tamtego blistra czyli te 13 tabletek? bardzo proszę o odpowiedz. Pozdrawiam Sylwia

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Jak najbardziej może Pani zażyć tabletki z tamtego blistra. O ile oczywiście nie minął termin ważności.