MR głowy i stan po wylewie

Witam . Mam pytanie mąż miał robiony MR głowy ,ponieważ brat jego miał 9 lat temu krwiaka ,a 2 miesiące temu drugi jego brat zmarł w wyniku pękniecia tętniaka podpajęczykowy rozmiar był ogromny ponieważ prawie 5cm .w wyniku jest napisane następująco: w prawej pólkuli móżdżku obszar podwyższonego sygnału w obszarach T2 zaleznych,obniżonego we FLAIR z cechami dyskretnej gliozy wokól ,o wym. 4*7mm-blizna? po rozmowie z lekarzem dowiedzieliśmy sie ze mąz miał wylew dalszych badan nie zlecił

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, warto skonsultować się z neurologiem. Wykryte zmiany są najprawdopodobniej starym ogniskiem, który nie wymaga leczenia. Pozdrawiam