Myśli o samobójstwie po śmierci taty

Co mam zrobić? mysle o samobojstwie poniewaz niedawno umarl mi tata z powodu tetniaka mam 12 lat i nie wiem co robić nawet się cielam i obwiniam się za smierc ojca pomocy!
12 LAT ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Jeżeli takie myśli cię nękają polecam konsultację z psychiatrą lub psychologiem. Nie należy bagatelizować takiej sytuacji.

Decyzję o samobójstwie nie podejmuje się nigdy z winy drugiej osoby. To są sytuacje gdy samobójca nie radzi sobie psychicznie z problemami i zamiast szukać pomocy poddaje się raniąc swoją decyzją innych. Zadzwoń na pogotowie po pomoc a na pewno ją otrzymasz.