Na co mogą wskazywać moje zaburzenia miesiączkowania, zmęczenie oraz osłabienie?

Witam, Mam pytanie odnośnie mojego dziwnego stanu. Od zawsze mam regularne miesiączki, zazwyczaj brak opóźnień ewentualnie dzień lub dwa. Współżyje bez zabezpieczenia tz stosunek przerywany czyli zero pewności. Raz ze względu na dużo stresu miesiączka opóźniła się tydzień ale uznałam to za normalne. Ostatnio dostałam miesiączkę oczywiście w oczekiwanym terminie, przebiegła jak zwykle może dzień krócej. Ale nic szczególnego. Po 4 dniach zauważyłam plamę krwi taką jakby różową co było dla mnie bardzo dziwne, na drugi dzień resztki jakby brązowe ale to było tylko jednorazowe plamienie, ból jajników ale tak nic szczególnego. Po kilku dniach zrobiłam test myśląc że nie wiem jak to możliwe ale może plamienie implantacyjne. Wyszedł negatywny. Ogólnie jestem koszmarnie zmęczona ciągle mogła bym spać oraz ostatnio zdarza się problem ze snem, budzę się w nocy i koniec. W ostatnich dniach jest tylko gorzej czuję się słabo czasami jakbym miała zemdleć, jedzenie nie zawsze przychodzi z taką łatwością bo czuję się źle. Plus w ostatnich dwóch dniach objawy jakby grypy żołądkowej ale bez wymiotów tylko drobne nudności. Zrobiłam test również wczoraj i negatywny. 12 dni do następnej miesiączki. Zaznaczę że chorowałam kilka lat temu na tarczycę, chorobę gravesa-basedowa ale od dwóch lat ustabilizowana i niedawne wyniki wyszły pozytywne. Proszę o poradę

Lek. Michał Lenard

Pani objawy mogą być spowodowane infekcją, jeżeli będą się przedłużały, wskazana będzie wizyta u lekarza pierwszego kontaktu. Pozdrawiam!