Na co wskazują moje wyniki w kierunku boreliozy?

Dzien dobry. Uprzejmie prosze o interpretacje wynikow w kierunku boreliozy: Test Eia Elisa Borrelia burgdorferi IgG IgM pozytywny. Test western blot IgM pozytywny, Igm to borellia VIsE negTywny. Z gory dziekuje, pozdrawiam

Lek. Michał Lenard

Wyniki wskazują na aktywną boreliozę, wymaga Pani leczenia. Wyniki powinien ocenić lekarz zlecający badanie, który następnie zdecyduje o postępowaniu. Pozdrawiam!