Zapytaj lekarza

1 , 0 2 7 , 8 0 3

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Nadciśnienie i zawroty głowy

Choruję na nadciśnienie. Biorę leki: rano tertensif SR 1 tabl., Accupro 10 mg, Nedal 5mg 1 tabl. Wieczorem 1 tabl. Accupro 20 mg. Niestety co parę dni muszę brać Accupro już ok. 15 bo ciśnienie idzie w góre. i jest 165/100 puls 76 . Czuję się wówczas żle, czuje jakby zawroty głowy, słabość i czuje wzrost tego ciśnienia. Do tego dochodzi stres. Czy mam żle dostosowane leki.
KOBIETA, 67 LAT ponad rok temu

Cukrzyca a nadciśnienie

Cukrzyca to poważna choroba, który wpływa niekorzystnie na funkcjonowanie całego organizmu. A jak ta choroba działa na ciśnienie? Obejrzyj film i dowiedz się tego.

Witam serdecznie,

Bardzo możliwe, że ma Pani źle dobrane leki. Złe samopoczucie wymaga natychmiastowej konsultacji z lekarzem i zasugerowania zmiany leków. Stres również odgrywa tu znaczną rolę a mianowicie podnosi ciśnienie i potęguje złe samopoczucie Proszę udać się na wizytę do lekarza prowadzącego.

Pozdrawiam Mgr Joanna Wasiluk

Specjalista w zakresie dietetyki.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy