Naderwanie LCL i ból kolana

Witam, podczas gry w piłke lewe kolano wyskoczyło mi na zewnatrz i wskoczyło, usg wykazało naderwanie l/ll stopien LCL , mały wysiek , torbiel bakera. Lekarz zalecil zimne oklady ktore maja wystarczyć, czy jest szansa ze lcl sie zrośnie, jaki czas odciazać noge, i jakie sa zalecenia przy takim urazie, czy zakladac orteze . Dodam ze miałem 2 lata temu rekonstrukcje acl . Dziekuje

lcl się zrośnie, ale to przeskoczenie może świadczyć o uszkodzeniu łąkotki lub przeszczepu ACL