Nadmierne wypadanie włosów u 19-letniej kobiety

Mam 19 lat. Włosy wypadają mi garściami, brałam różne suplementy i nic nie pomaga, codziennie mam ich coraz mniej. Byłam u tryhologoga, powiedział że skóra głowy jest zdrowa i doradzil mi jedynie ampułki, szampon i odżywkę z firmy DSD (używam od miesiąca -efektów nie ma) zrobiłam ogólne badania krwi (wszystko w normie), zrobiłam usg tarczycy, lekarz powiedział że zdrowa, byłam u ginekologa powiedział że pod względem hormonów i ginekologicznie jest dobrze. Juz nie wiem co mam robić? płaczę :(

Lek. Tomasz Budlewski

proponuje udać się do lekarza endokrynologa, po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.