Nadwrażliwy nos u rocznego synka

Witam,mam problem z moim synkiem .Ma roczek i nadwrazliwy nosek,wystarczy ,ze wyjde z nim na spacerek i na dugi dzien ma katarek i ciągnie sie bardzo długo-zamien ia w ropny ,pózniej siada na oskzela-nie mam juz siły .Prosze o porade

Aleksander Ropielewski

Zachęcam do kontaktu z laryngologiem, ponieważ taka tendencja do zakażeń górnych dróg oddechowych najpewniej wynika z predyspozycji anatomiczny, które można skorygować operacyjnie.

Z wyrazami Szacunku
lek. Aleksander Ropielewski