Nadwyrężenie dłoni a mrowienie i lekka utrata czucia

Nerwy dłoni Nadwyrężyłem prawą dłoń pracując wibrującą szlifierką. Pojawiło się mrowienie, lekka utrata czucia. Gdy nie pracuję następuje poprawa. Po krótkiej aktywności, nawet przy innych pracach, dolegliwość powraca. Co powinien zrobić...? Jestem w trakcie remontu mieszkania i prawa dłoń jest dość potrzebna.

W tej sytuacji moze pomóc fizjoterapia, opaska na nadgarstek, w domowych warunkach zimno np lód i maść przeciwbólowe