Nadżerka a upławy

Do jakiego lekarza powinnam pójść? 1.10.br zauważyłam u siebie upławy. Od ginekologa dostałam na pierwszej wizycie Gyno Paveryl, tydzień póżniej Orungal,lecz bez poprwy. Tydzień po 2 wizycie poszłam do innego ginekologa i ten stwierdził nadżerkę a nie grzybicę (!?!). Martwią mnie jednak objawy, ból z prawej strony podbrzusza, mdłości, 37stopni. Drugi lekarz zrobił mi usg (endometrium 5mm w 19d.c.). Stosunek miałam 28.09 i 2 tyg. po nim (od8.10) normalne krwawienie (przyjmuję Narayę regularnie)

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Jeżeli zakładamy iż przyczyną zgłaszanych objawów jest obecność nadżerki warto umówić termin planowego przyjęcia do szpitala na oddział ginekologiczny by usunąć zmianę.