Naevus pigmentosus epidermo-dermalis papillomatosus

Dzień dobry!!Odebrałem dzisiaj wynik z histopatologi i prosiłbym o przetłumaczenie. naevus pigmentosus epidermo-dermalis papillomatosus Czy nie powinno być w wyniku jeszcze excisio completa Bardzo dziękuję.Ryszard
Lek. Tomasz Budlewski

Powyższy opis oznacza: znamię barwnikowe naskórkowe brodawkowate. Właśnie brak opisu excisio completa może oznaczać brak tej całościowości, ale to też powinno być opisane, "brak kompletności znamienia". Dlatego proponuję udać się do chirurga celem ustalenia dalszego postępowania. Być może chirurg skontaktuje się z patomorfologiem aby określić kompletność wycięcia powyższej zmiany.