Nagłe zatkanie uszu i mrowienie twarzy

Witam. Dzisiaj jechałem samochodem i nagle podczas jazdy zatkało mi uszy i poczułem mrowienie na twarzy strasznie się przestraszyłem juz chciałem mówić koledze który zemna jechał ze musze się zatrzymać bo źle się czuje ale jakoś po chwili przeszlo czy to objaw jakieś choroby?

Lekarz rozpoznanie stawia w oparciu o dokładną znajomość objawów oraz badanie pacjenta. Ważne są też inne informacje jak np choroby dodatkowe, choroby w rodzinie itd.
Na podstawie kilku ogólnych słów rozpoznanie być może postawi wróżka lub jasnowidz.
Proszę udać się do lekarza.