Nagły, silny ból piersi w zaawansowanej ciąży

witam mam pytanie dzis w nocy obudzil mnie strasznie bolaca prawa piers jestem w 36 tygodniu ciazy i tiego bolu jeszcze nie mialam nie ma zadnego zgrubienia ani nic po prostu nie idzie jej dotknac czy to cos powaznego sie dzieje dziekuje za odpowiedz jak najszybsza

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Ból taki może być związany z wahaniami poziomu hormonów a także z aktywacją gruczołów mlekowych. Oczywiście warto wykonać kontrolne badania w tym kierunku.