Napady głodu a problemy psychiczne

Potrzebuję pomocy! Nie mogę przestać jeść. Po napadach czuję się fatalnie, mam myśli samobójcze, nienawidzę siebie. Zniszczyłam relacje ze znajomymi, z rodziną, z każdym kto był w moim życiu ważny. Ostatnio schudłam 8 kg, ale ostatnio znowu przez napady przytyłam 9, co jeszcze pogłębia moja frustrację. Co mam zrobić? Czy są jakieś sposoby, aby zapanować nad sobą? U mnie to idzie lawinowo, po posiłku, mówię sobie, zjem tylko JEDNEGO wafelka ryżowego SLIM, a potem to idzie lawinowo, jem jem i jem.

Witam, opisane dolegliwości zdecydowanie wymagają psychoterapii. Proszę udać się do specjalisty- psychoterapeuty z klinicznym doświadczeniem, najlepiej jak najszybciej, takie postępowanie z sobą jakie Pani opisuje, jest dość niebezpieczne a kiedy się utrwali trudne do leczenia.Pozdrawiam