Zapytaj lekarza

1 , 0 2 4 , 9 4 2

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Napady senności w dzień i bezsenność w nocy

W ciągu dnia mam ciągłe napady senności mimo przespanych czasem nawet 12-14 godzin. W pracy jest mi bez przerwy zimno i nie potrafię się skoncentrować. Nie pomagają 5 kaw ani wypicie 4 litrów Coli. Ciągle czuję zmęczenie i senność. Najefektywniej uczę się i pracuję pod kołdrą w łóżku bo tylko tak nie jest mi zimno gdy siedzę. A kiedy przychodzi noc zupełnie nie mogę spać. Muszę brać środki nasenne by zasnąć i być w miarę przytomną rano. Tak jest właściwie od 8 lat ale ten stan się pogarsza.
ponad rok temu

Atrakcyjność u mężczyzn

Już nie tylko kobiety walczą o komplementy, chcą by doceniano ich wygląd i oglądano się za nimi na ulicy. Coraz więcej takich cech można odnaleźć wśród mężczyzn. Dr Aleksandra Borkowska opowiada o współczesnym zjawisku ? atrakcyjnego mężczyzny.

Witam serdecznie, Napisałaś, że taki stan trwa już od ośmiu lat - czy konsultowałaś się z lekarzem pierwszego kontaktu, aby wykluczyć przyczyny somatyczne? Jeśli nie, to moim zdaniem na początku powinnaś do niego pójść i wykonać komplet badań. Jeśli będą one w normie skorzystaj z pomocy poradni leczenia zaburzeń snu. Pozdrawiam

Absolwentka psychologii Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie.
0

Witam serdecznie W Pani przypadku konieczne byloby na poczatku, jesli nie miala Pani robionych badan diagnostycznych w ostatnim roku, ich wykonanie. Jesli wyniki beda w normie, wskazana jest konsultacja u psychologa, celem okreslenia podstaw Pani zlego samopoczucia i zaburzen rytmu snu. W trakcie konsultacji psychologicznych zostanie ustalona przyczyna w/w stanu i wskazanie, w jaki sposob moze Pani zmienic ten niechciany stan. W razie pytan zapraszam do kontaktu. Pozdrawiam serdecznie

Ilona Ciżewska specjalizuje się w różnych dziedzinach psychologii i psychoterapii, do których należą psychologia kliniczna, psychoterapia systemowa par i rodzin oraz psychoterapia poznawczo-behawioralna. W ramach jej usług mieści się leczenie indywidualne pacjentów oraz warsztaty. Jest właścicielką Centrum Psychologiczno-Psychoterapeutycznego Mind.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy