Nasilające się bóle stawów, nadmierna potliwość w nocy i utrata wagi u 77-latki

U MOJEJ MAMY LAT 77 OD PARU MIESIĘCY BARDZO NASILIŁY SIĘ BÓLE STAWÓW (PRAWIE WSZYSTKICH I TO JEST ZASTANAWIAJĄCE) DO TEGO STOPNIA, ŻE PRAWIE NIE MOŻE CHODZIĆ I TRZYMAĆ COKOLWIEK W RĘKACH- TAK NAGLE. W NOCY STRASZNIE SIĘ POCI, ŻE MOŻNA WYKRĘCAĆ CAŁĄ POŚCIEL. DO TEGO BARDZO SCHUDŁA - NAGLE. TO WSZYSTKO ZACZĘŁO SIĘ OK. WIOSNY/LATA. LEKARZ PIERWSZEGO KONTAKTU WZRUSZA RAMIONAMI, A ORTOPEDA MÓWI, ŻE ZAJMIE SIĘ PO KOLEI KAŻDYM STAWEM. DOSTAWAŁA ZASTRZYKI MIN. DO STAWU KOLANOWEGO I PRZECIWZAPALNE.

Lek. Katarzyna Szymczak

Być może warto byłoby także skonsultować się z reumatologiem.
Pozdrawiam