Nasilający się ból nadgarstka u nastolatki

Witam u mojej nastoletniej córki od pół roku nasila się ból nadgarska prawej ręki bez znaczenia czy był wysiłek czy nie ból się nasilił na tyle iż nawet pisanie na komputerze czy trzymanie telefonu jest wyzwaniem .Pozdrawiam i proszę o radę

Lek. Magdalena Pikul

Witam!
Nie da się w sposób jednoznaczny ustalić co może być przyczyną powyższych dolegliwości-jest ich dużo. Dlatego konieczne jest badanie obrazowe ( RTG lub MR w zależności od zebranego wywiadu chorobowego oraz badania bezpośredniego ) . Proszę zgłosić się do lekarza rodzinnego, który zadecyduje o dalszym postępowaniu diagnostycznym, ewentualnie skieruje Pańska córkę do poradni specjalistycznej. Pozdrawiam