Co mam robić z tym bólem barku?

Witam od 4 lat zmagam się z silnym bólem barku lub obojczyku w sumie na wysokości 1 rzebra...chodziłam do lekarzy i nikt nic nie widzi...ból nasila się gdy coś dźwigne lub np długo trzymam telefon w ręce ból jest nagły ostry i aż czuć go jak by w klatce piersiowej nie mam siły wogole w tej ręce strasznie szybko się mecze gdy tylko coś robię ta ręka na drugi dzień płacze z bólu a ciekawostka jest taka że gdy boli mnie lewy bark to w prawym obojczyku wyskakuje mi jak by wystajaca kość co to może być proszę o pomoc

Dzień dobry,

szkoda, że nie ma informacji o diagnostyce obrazowej lub laboratoryjnej w opisanych objawach opisanych jest ona bardzo istotna. Wskazana diagnostyka obrazowa stawu barkowego np USG na które nie jest potrzebne skierowanie oraz wykonać badanie laboratoryjne morfologia z rozmazem, OB, CRP, glukoza, kwas moczowy, czynnik reumatoidalny RF, kreatynina, wapń, witamina D z wynikami udać się do lekarza reumatologa aby ocenił wyniki z obrazem klinicznymi stawu.

Pozdrawiam