Problem z bólem barku u 34-latka

Witam. Od kilku tygodniu zmagam się z bólem. Zaczęło się od prawego barku. Następnie dołączył drugi bark, ramiona, łokcie i kolana. Praktycznie wszystkie "zawiasy" już czuję. Po badaniu takie wyniki odbiegające od norm CRP, ilosciowo 5,8. RF, ilosciowo <20. Odczyn Waaler-Rose 64 IU/ml. Hemoglobina 17,5. NEU%-Neutrocyty 39,9. LYM% - limfocyty 49,4. Neutrocyty 40. Limfocyty 49. OB 13. Myślałem, że to jakieś zapalenie stawów, ale reumatolog stwierdził, że badania są ok, a bóle to od kręgosłupa. Dostałem blokadę w bark, która nic nie dała. RTG kręgosłupa nic nie pokazał. Proszę o pomoc co to może być, bo coś czuję, że reumatolog mija się z prawdą.

Szanowny Panie, myślę że potrzebna jest konsultacja ortopedyczna i dalsza diagnostyka obrazowa