Niechęć do bliskości z partnerem

Dzień dobry Mam 24 lata i od niedawna jestem w związku. Z moim chłopakiem znamy się od 2 lat, ale parą jesteśmy od miesiąca. Szanujemy się, bardzo lubię spędzać z nim czas, rozmawiać, przytulać, ale na tym koniec. Oboje jesteśmy wierzący, więc nie myślimy o współżyciu, jednak od 2 tygodni nawet nie mam ochoty na pocałunki, nie mówiąc już o większej bliskości. Byłam już w związkach i nigdy nie miałam takiego problemu. Z czego może wynikać taka niechęć do bliskości?

Dzień dobry.

Wzajemny szacunek i chęć spędzania ze sobą wolnego czasu i wspólne tematy do rozmów są niewątpliwie ważnymi elementami każdego dobrego związku, niekoniecznie jednak predysponować muszą do bycia razem w innej, niż przyjacielska, relacji.
Możliwe, że Pani chłopak po prostu nie pociąga Pani jako "obiekt intymny"?

Pozdrawiam.

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza