Niedobór kwasu foliowego a zmiana w kolanie ciała modzelowatego

Witam.Czy niedobór kwasu fiolowego 3,29 może powodować wg opisu badania zmianę''najprawdopodobniej demielinizacyjna'' w kolanie ciała modzelowatego?W PMR prążków niby brak (wyniki miałam po 2h).Podwyższone IgG (65) i IgA (5,17) w bad.immunochemicznym płynu.Lekki zanik odruchu podeszwowego.5 nuerol.kaze wprost czekać aż się pogorszy bo nie mogą postawić narazie diagnozy.Boli mnie głowa (krótke,kłujące bóle w okolicach skroni),mieśnie nóg,mroczki przed oczami i zaburzenia widzenia.Proszę o pomoc

Za zwyczaj takie wyniki czyli jedno ognisko demielinizacyjne należy powtarzać są niepewne co do uszkodzenia OUN, kwas foliowy nie ma w tym przypadku znaczenie tak jak brak odruchu podeszwowego, pozdrawiam