Niedomykalność zastawki trójdzielnej i dwudzielnej oraz przeciążenia prawej komory

Witam mam 21 lat ostatnio mialam robione badania serca i wyszlo w echo niedomykalnosc zastawki trojdzielnej i dwudzielnej co prawda lekarz mowil ze niby dyskretne plus przeciazenie prawej komory ale niedawno zaczelam mdlec i tetno mniec przy wysokie 150 waha sie do 180 czasami plus w ekg zalamki t odwrocone plus cos z prawa odnoga peczka hisa prosze o pomoc co mozna z tym zrobic

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Wszystkie wymienione objawy jak i nieprawidłowości w ECHO czy też w EKG wymagają oceny specjalisty kardiologa, który zbierze wywiad, zbada Panią, oceni wyniki wszystkich wymienionych badań oraz pokieruje dalszym procesem diagnostyczno-leczniczym.