Niepokojąca długość krwawienia po stosowaniu tabletek Naraya Plus

W niedzielę skończyłam pierwsze w życiu opakowanie pigułek antykoncepcyjnych (Naraya) i teraz mam 7 dni przerwy. W środę zaczęłam plamić i trwa to do dziś (tj. tydzień). Wiem, że w trakcie pierwszych trzech opakowań może się to zdarzyć, jednak niepokoi mnie długość krwawienia.

Lek. Katarzyna Szymczak

Pierwsze krawienie moze byc dłuższe, jeśli się to powtórzy radzę zgłosić się do lekarza, konieczna może być zmiana preparatu.
Pozdrawiam