Długość krwawienia przy stosowaniu tabletek Naraya

W niedzielę skończyłam pierwsze opakowanie pigułek antykoncepcyjnych (Naraya) i teraz mam 7 dni przerwy. W środę zaczęłam plamić i trwa to do dziś (tj. tydzień). Wiem, że w trakcie pierwszych trzech opakowań może się to zdarzyć, jednak niepokoi mnie długość krwawienia.

Lek. Tomasz Budlewski

Każde niepokojące objawy konieczne są do weryfikacji w bezpośrednim badaniu lekarskim. Proszę koniecznie udać się do ginekologa, po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.