Nieprzyjemny zapach po stosunku z prezerwatywą

Witam ,po ostatnim okresie po stosunku prezerwatywa smierdzi padliną,zapach jest naprawdę nieprzyjemny.Plamie uplawy i też smród.W obecnej chwili mam okres chyba jest bardziej obfitszy i bardziej cuchnący. Boję się że mąż gdzieś był i coś przyniósł. proszę o odpowiedz. nic nie swędzie nie piecze. umówioną wizyte u ginekologa mam na 15 września.Nadmienię że przed okresem miesiąc temu współżyliśmy dość długo

Lek. Magdalena Pikul

Witam!
Z Pani opisu wynika, że jest to infekcja dróg rodnych, którą koniecznie trzeba zacząć leczyć. Niezbędna jest zatem wizyta u ginekologa oraz badanie. Przyczyna infekcji jest zawsze trudna do ustalenia. Podczas wizyty proszę dopytać się o ewentualności przeleczenia również Pani męża. Pozdrawiam