Jednoczasowe stosowanie kapturka antykoncepcyjnego z prezrwatywą

Czy można stosować jednocześnie kapturek antykoncepcyjny z prezerwatywą? I jaka jest skuteczność tej metody?

Lek. Tomasz Budlewski

Skuteczność kapturka antykoncepcyjnego wynosi ok 80%, dołożenie do tego prezerwatywy będzie zwiększać ochronę. Proponuję udać się do ginekologa celem ustalenia najbardziej odpowiedniego postępowania.