Nieregularne miesiączki u 22-letniej kobiety

Witam mam 22 lata, od 13 roku zycia borykam sie z nieregularna bolesna miesiaczka. W wrzesniu 2014 roku na wizycie u ginekologa lekarz przepisal mi luteine dopochwowa 50mg(2x1) i macmiror complex 500(1x1) , bralam ja regularnie pomiedzy 15 a 25 dniem cyklu , okres wtedy pojawial sie co 26 dni. kuracje zakonczylam w lutym 26 i okres pojawil sie normalnie. Kolejna data okresu to mial byc 25.03 a dostalam lekkiego plamienia i bolu brzucha 15.03- plamienie pojawilo sie o 10 dni za wczesnie

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proszę koniecznie udać się do ginekologa. Po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie. Być może konieczne będzie wykonanie dodatkowych badań np. Hormonalnych