Nieregularny okres po wystąpieniu torbieli jajnika

Jetem 18-to letnią dziewczyną i mam nieregularny okres od 8 miesięcy (gdy pokazał mi się torbiel 4,7 cm ale po 2 tygodniach sam znikł) mimo że miesiączkuje już prawie 4 lata. Od 2 lat są bardzo bolesne i podczas mam biegunkę. Podczas miesiączki mam skrzepy krwi a w 6 i 7 dniu moja krew jest tak jakby brązowa. Bolą mnie często jajniki, a bardziej kują zwłaszcza przy załatwianiu się. Przed miesiączką bolą i puchną mi piersi, i mam na nich rozstępy. Czy to wszystko jest normalne?

Lek. Tomasz Budlewski

Aby móc coś więcej powiedzieć konieczne jest badanie lekarskie. proszę udać się do ginekologa, po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.