Nieustanny ból w lewym biodrze u 18-latki

Witam. Od około tygodnia odczuwam nieustanny ból w lewym biodrze, który nasila się w nocy. Dodam, że mam 18 lat. Czy powinnam skierować się na badania? Jeśli tak, to jakie i co może być przyczyną? Pozdrawiam.

Dzień dobry,

Przyczyn bólu stawów biodrowych może być bardzo wiele. Konieczna jest wizyta u lekarza ortopedy, który po wykonaniu badania fizykalnego oraz w razie potrzeby badań dodatkowych postawi diagnozę.

Pozdrawiam serdecznie.